Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Muharrem Erdem'e 'Hayırlı olsuna' gittiler

Muharrem Erdem'e 'Hayırlı olsuna' gittiler

Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, Armutlucumalalılar Derneği Başkanı Şenol Akyol ve 2. Başkan Fikret Kızmaz ile birlikte Zonguldak Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Muharrem Erdem'i ziyaret ederek görevinde başarılar diledi.

08.Aralık.2016 Perşembe 18:12
A A A

Ereğli Haber- Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, Armutlucumalalılar Derneği Başkanı Şenol Akyol ve 2. Başkan Fikret Kızmaz ile birlikte Zonguldak Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Muharrem Erdem'i makamında ziyaret etti. Kepez Çaylıoğluspor Kulübü Başkanı Zafer Yalman, Erdem'in Kdz. Ereğli Devlet Hastanesi'nde görevini başarı ile sürdürdüğünü belirterek, aynı başarıları yeni atandığı Zonguldak Kamu Hastaneleri Genel Sekreterliği görevindede sürdüreceğine inandığını ifade etti. Başkan Yalman, Erdem'e görevinde başarılar diledi. Armutlucumalılar Derneği Başkanı Şenal Akyol'da Erdem'e görevinde başarılar dileyerek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade eden Kamu Hastaneleri Genel Sekreteri Dr. Muharrem Erdem ise Yalman, Akyol ve Kızmaz'a teşekkür etti.

Bu haber 3925 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler