Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Başkan Demirtaş ilk ağacı elleriyle dikti

Başkan Demirtaş ilk ağacı elleriyle dikti

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş Gülüç Sahilinin çevre düzenleme çalışmaları sırasında ilk ağacı çalışanlarla birlikte dikti.

13.Aralık.2016 Salı 19:42
A A A

Ereğli Haber- Gülüç Belediyesi’nin Gülüç Deresi kenarındaki çevre düzenleme çalışmaları aralıksız olarak devam ediyor. Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş çalışmalar kapsamında sahil bandına ilk ağacı işçilerle birlikte dikti.
Konuya ilişkin olarak Gülüç Belediyesi’nden yapılan açıklamada şu ifadelere yer verildi; “Adeta bir şantiye görünümünde olan Gülüç Beldemizde sahil bandı çalışmalarında son aşamaya gelinmekte. Bu aşamada parke taşı döşeme işlemleri büyük ölçüde tamamlanan sahilde, çevre düzenlemesi, ağaçlandırma ve çiçeklendirme çalışmalarına başlandı.
Belediye Başkanlığımız tarafından, İzmir'den özel olarak getirilen yetişkin ağaçlar ve çiçekler özenle sahil bandına dikilmeye başlandı.
Gülüç sahil bandında yapılan ağaçlandırma işlemlerinde ilk ağacı, Belediye Başkanımız Sayın Gökhan M. Demirtaş kendi elleriyle dikti.
Başkan Demirtaş yaptığı açıklamada; Bildiğiniz gibi çalışmalarımız Gülüç'ün her tarafında devam etmekte ama Gülüç sahilini ve girişini Gülüç'ün bir vizyonu olarak gördüklerini, Gülüç sahilinde ve giriş güzergâhlarında yapacakları güzelleştirme çalışmalarıyla, Gülüç Beldesinin bambaşka bir görümüne kavuşarak, Zonguldak'ın parlayan yıldızı olacağını söyledi.”

Bu haber 7161 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler