Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Genç Ereğlililerden taziye ve moral ziyareti

Genç Ereğlililerden taziye ve moral ziyareti

Genç Ereğlililer taraftar grubu Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek, polislere çiçek takdim etti. Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Liderleri Burhan Önder ve Adem Korkusuz İstanbul’da gerçekleşen terör saldırısında şehit olan polisler için başsağlığı dilerken, Türk gençliği olarak polislerin herzaman yanlarında olduklarını ifade etti.

14.Aralık.2016 Çarşamba 17:42
A A A

Ereğli Haber - Genç Ereğlililer taraftar grubu Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürlüğünü ziyaret ederek görevli polisler ile Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük' e karanfil verdi.
Genç Ereğlililer Taraftar Grubu Liderleri Burhan Önder ve Adem Korkusuz, İstanbul Beşiktaş'ta meydana gelen ve ülkemizi büyük bir hüzne boğan hain terör saldırısı sonucu şehit düşen polisler için baş sağlığı diledi. Girişte nöbet tutan polisten başlayarak, merkez karakolu, asayiş ve KOM ekipleri olmak üzere emniyetin tüm birimlerini ziyaret ederek moral veren taraftar grubu daha sonra Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük'ü makamında ziyaret etti.
Ziyarette konuşan Önder ile Akman yaşanan hain terör saldırısında şehit olan polis ve sivil vatandaşlar için çok üzgün olduklarını belirterek Emniyet Müdürü Küçük' e başsağlığı diledi. Önder ile Akman “Polisimizi hedef alan kahpece saldırıyı Türk gençliği olarak kınıyoruz. Cenab-ı Allah’tan bu eylemi gerçekleştiren ve arkasında kumanda edenlerin kahr-u perişan etmesini diliyoruz. Bu saldırılarla hainler asla kirli emellerine ulaşamayacaklardır. Biz her bir Türk genci olarak polis teşkilatımızın her noktasında görev yapan kardeşlerimizin, abilerimizin, ablalarımızın yanındayız” dedi.in ülkemizi bölme emellerine ulaşmasına asla "İstanbul' da yaşanan kahpe saldırı sonucu vatan evlatlarını kaybettik. Zonguldak ve Ereğli olarak da İki şehidimizi yitirdik. Bizler her zaman Türk Polisimizin yanındayız. Bir kez daha sizlere başsağlığı diliyoruz" dediler.
Kdz. Ereğli İlçe Emniyet Müdürü Fahri Küçük ise hem ziyaretten dolayı hem de duyarlılıklarından dolayı taraftar grubuna teşekkür etti.

Bu haber 4632 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler