Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > İlk tebrik ziyareti Tekin ve Demirtaş'tan...

İlk tebrik ziyareti Tekin ve Demirtaş'tan...

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ile Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan'ı ziyaret ederek toplu sözleşmede alınan maaş artışlarından dolayı Türk Metal Sendikası genel merkez ve Ereğli yöneticilerini tebrik etti.

16.Aralık.2016 Cuma 18:02
A A A

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin ile Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş, Türk Metal Sendikası Kdz. Ereğli Şube Başkanı Metin Ercan'ı sendika binasında ziyaret etti.

Alaplı Belediye Başkanı Nuri Tekin toplu sözleşmenin güzel bir anlaşma ile sonuçlanmasının kendilerinide mutlu ettiğini belirterek Türk Metal Sendikasının tüm yöneticilerini tebrik ettiğini söyledi.

Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'ta başta Genel Başkan Pevtul Kavlak, Genel Başkan Yardımcısı Yusuf Ziya Odabaş, diğer genel merkez yöneticileri ile Kdz. Ereğli yöneticilerini tebrik ettiğini söyledi. Toplu sözleşmenin güzel bir anlaşma ile neticelendiğini belirten Demirtaş "Erdemir'de çalışan işçi kardeşlerimiz bu maaş artışını fazlasıyla hak etmişlerdir. Ben alınan zammı tüm işçi kardeşlerimizin aileleri ve çoluk çocuğu ile mutlu bir şekilde yemelerini diliyorum. Sendika yönetiminide yürekten kutluyorum. İşçilerimizizin hakkını sonuna kadar savunup aldılar. Gülüç Belediyesi ve Gülüç halkı olarak Türk Metal Snedikası'nın ve Erdemir işçisinin iyi gününde de kötü gününde de yanındayız, yanında olmayada devam edeceğiz" dedi.

Başkanlar Tekin ile Demirtaş, Türk Metal Sendikası yöneticileri ile bir süre sohbet ettikten sonra sendika binasından ayrıldı.

Bu haber 4729 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler