Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Uysal devreye girdi.... AÇILIYOR...

Uysal devreye girdi.... AÇILIYOR...

Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muammer Arslan, Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal’ın girişimleri sonucu karayolları yetkililerinin Elmatepe girişinin açılması için çalışma başlattığını söyledi.

21.Aralık.2016 Çarşamba 19:30
A A A

Ereğli Haber- Karayolları Bölge Müdürlüğü tarafından Ereğli-Gülüç yolu yapım çalışmaları sırasında yaklaşık 10 bin kişinin kullandığı Elmatepe Mahallesi girişinin trafiğe kapatılması tepkiyle karşılanmış ve yolun yeniden trafiğe açılması için yoğun çalışma yürütülüyordu. Son olarak geçtiğimiz günlerde Kdz. Ereğli Belediye Başkanı Hüseyin Uysal, Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muaammer Arslan’ın yanından karayolları yetkililerini bir kez daha arayarak sorunu anlattı. Uysal, karayolları yetkililerinin yolun açılması noktasında olumlu yanıt verdiğini belirterek, gerekli yazışmaların ardından yolun trafiğe açılabileceğini müjdeledi.
Elmatepe Mahallesi Muhtarı Muaammer Arslan Başkan Hüseyin Uysal başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Şu anda mahalle girişinin açılması için bir sorun görünmediğini dile getiren Arslan, çalışmaların en kısa sürede başlatılmasını istedi.

Bu haber 5968 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler