Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Çaturoğlu “Yolun tamiri en kısa zamanda yapılacaktır”

Çaturoğlu “Yolun tamiri en kısa zamanda yapılacaktır”

AK Parti Zonguldak Milletvekili Faruk Çaturoğlu Kepez – Ömerli hattında bozulan hastane yolunun en kısa zamanda tamir edileceğini açıkladı.

23.Aralık.2016 Cuma 13:23
A A A

Ereğli Haber - Kdz. Ereğli Kepez Mahallesi ile Ömerli Mahallesi arasında kalan servis yolu ile ilgili basın açıklaması yaptı.
Milletvekili Çaturoğlu konu ile ilgili yaptığı basın açıklamasında şu ifadelere yer verdi; “Kdz. Ereğli Kepez Mahallesi ile Ömerli Mahallesi arasında kalan yolda derin çukurlar oluştuğu, yönünde basında haberler yer almaktadır. Karayolları Bölge Müdürlüğünden aldığımız bilgilerde; “hastane kavşağı olarak bilinen yerde bir köprülü kavşak çalışması devam ettiğinden dolayı basında mevzu edilen yer 300 metre geçici servis yolu olarak kullanılması amacıyla açılmış ve köprülü kavşak çalışması tamamlandıktan sonra araçların normal güzergâhından devam edeceği belirtilmiştir. Son günlerde kar ve yağmur yağışı nedeniyle geçici servis yolu olarak açılan kısmın yaklaşık 50 metrelik alanında kottan kaynaklanan kar ve su birikintisi nedeniyle yolda bozulmaların oluştuğu, havaların iyileşmesiyle tekrar yolun bakım ve onarımı yapılacağı ifade edilmiştir.
Bölge, ilçe, belde ve köy ayrımı yapmadan ilimize hizmet etmenin gayreti içerisindeyiz. İlimizin sorunlarını yakından takip ediyor ve sorunlarına çözüm arıyoruz. Takdir edilmelidir ki hastane kavşağında bir köprülü kavşak çalışması devam etmektedir. Bu çalışmalardan dolayı da yol geçici olarak başka bir güzergâha kaydırılmıştır. Mevsimin kış olması ve yağışın bol olması nedeniyle ister istemez yollarda bozulmalar meydana gelmektedir. Karayolları Bölge Müdürlüğü yetkilileri ile görüşmelerimiz devam etmekte ve inşallah bozulan yolun tamiri de en kısa zamanda yapılacaktır. Bundan kimsenin endişesi olmasın.”

Bu haber 3606 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler