Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > Açılışı Posbıyık yaptı… Kasap Ahmet mesleğine döndü…

Açılışı Posbıyık yaptı… Kasap Ahmet mesleğine döndü…

Kdz. Ereğli ilçesinde herkesin ‘Kasap Ahmet’ olarak tanıdığı Ahmet Özbay asıl mesleği olan kasaplığa yeni hizmete açılan Özbay Et Market ile geri döndü. Marketin açılışını ise Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık yaptı.

27.Aralık.2016 Salı 16:25
A A A

Ereğli Haber- Kdz. Ereğli ilçesinde emlak işi yapan ve herkesin kendisini ‘Kasap Ahmet’ olarak tanıdığı Ahmet Özbay oğlu Recep Özbay ile birlikte asıl mesleğine geri döndü. Kepez Mahallesi Solak Köyü Yolayrımı’nda faaliyete geçen Ahmet- Recep Özbay Et Market için bu gün açılış töreni düzenledi.
Açılışa Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanı Halil Posbıyık, Kdz. Ereğli Belediyesi Eski Başkanlarından Aslan Keleş, Eski Belediye Meclis Üyesi Turgut Tanyıldız, MHP Kdz. Ereğli İlçe Başkanı Talat Şeker, AK Parti Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Başkan Yardımcısı Cemil Şahin, Kdz. Ereğli Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Cevdet Civelek, Kepez Mahallesi Muhtarı Baki Karaarslan, Kepez Mahallesi Eski Muhtarı Şaban Duru, CHP Kdz. Ereğli Belediyesi Meclis Üyesi Fehmi Karaarslan, çok sayıda STK temsilcisi, işadamı ve esnaflar ile Kepez Mahallesi sakinleri katıldı.
Yeni açılan iş yerinin Kdz. Ereğli ve Kepez Mahallesi’ne hayırlı olmasını dileyen Kdz. Ereğli Eski Belediye Başkanı Halil Posbıyık, Kasap Ahmet’i çok iyi tanıdığını, asıl mesleğine geri döndüğünü ve işini en iyi şekilde yapıp vatandaşa güzel hizmetler vereceğine inandığını söyledi. Posbıyık konuşmasında “Bu gün çok değerli bir dostumuzun açılışı için biraraya geldik. Hasret giderdik. Ben bir çok arkadaşımı, eşimi, dostumu uzun zamandır göremiyordum. Burada rastlaştık ve son derece mutlu ve memnun oldum. Bölgemizin ihtiyacı olan kasap marketini açıyoruz. Ahmet Özbay dese kimse tanımaz. Ama Kasap Ahmet deyince herkes tanır. İsmiyle, sıfatıyla maruf Kasap Ahmet asli mesleğini inşallah burada yeniden devreye sokuyor evlatlarıyla birlikte. Et reyonları ile bu bölgeye güzel hizmetler vereceğine yürekten inanıyorum. Kendisi kasaplığı en iyi bilenlerden bir arkadaşımız. Ahmet bizim çok değerli dostumuz, arkadaşımız. Aynı zamanda cemiyetçi. Kepez denince akla gelen ilk isimlerden biri. Bu bölgeye sosyal anlamda da birçok yardımlar yapar. Gençlerin hareketlenmesi için spor sahalarında dahi kendisini gösteren sevilen bir arkadaşımız. Böyle bir arkadaşımızın yeni iş yeri açılışında olmaktan son derece mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bu yeni Et Marketin hepimizin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.
Mesleğine yeniden geri döndüğü için büyük bir heyecan duyduğunu ifade eden Kasap Ahmet ise bölge halkına en iyi hizmeti sunacaklarını ifade etti. Özbay Et Market açılışı ile birlikte de her hafta Cumartesi günleri Halk Günü kampanyası düzenlemeye başladı. Özbay Et Market’te Cumartesi Halk Günleri’nde Kıyma 35, kuşbaşı 38 ve biftek ise 50 TL’den satışa sunuluyor.

Bu haber 9054 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler