Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > EREĞLİ HABER NE YAZDIYSA O...

EREĞLİ HABER NE YAZDIYSA O...

Ereğli Haber Ali Pandır'ın görevden alınacağını 1 yıl önce, yerine ise Ömer M. Baktır'ın geleceğini ise 2 gün önce okurlarına duyurmuştu. Ve Ereğli Haber ne yazdıysa hepsi bu gün resmen açıklandı.

06.Ocak.2017 Cuma 13:20
A A A

Zonguldak’ın Ereğli i ilçesi Demir ve Çelik Fabrikaları (ERDEMİR) Yönetim kurulu başkanlığına Ömer Muzaffer Baktır’ın atamasının yapıldığı, görevinin ise 16 Ocak’tan geçerli olacağı kaydedildi.

Ereğli Demir ve Çelik Fabrikaları (Erdemir) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır’ın istifasını açıklamasının ardından ErdemiR tarafından Kamu Aydınlatma Platformu’na bilgilendirme bulundu. Söz konusu bilgilendirme yazısında Ali Pandır’ın ERDEMİR yönetim kurulu başkanlığından istifasını açıklamasının ardından Bugün (6 Ocak) itibari ile görevinden ayrılacağı,  Pandır’ın yerine ise Murahhas Aza OYTAŞ İç ve Dış Ticaret A.Ş. tarafından temsilci olarak Ömer Muzaffer Baktır’ın Yönetim Kurulu Başkanlığına atamasının yapıldığı yer aldı. 2011 yılından itibaren Ziraat Bankası Pazarlama ve Dönüşümden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı görevini yürüten Baktır’ın, Cengiz Holding CEO'su, Halkbank ve Pamukbank'ta ise çeşitli pozisyonlarda görev Baktır’ın 16 Ocak tarihi itibari ile görevine başlayacağı da yazılı bilgilendirmede yer aldı.  

Bu haber 4431 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler