Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Ekonomi > TSO ÜYELERİ ALMANYA’YA GİTTİ

TSO ÜYELERİ ALMANYA’YA GİTTİ

Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yaklaşık 30 kadar üyesini Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Endüstri Fuarı’na götürdü. Geziye Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın katılacağı öğrenildi.

07.Nisan.2014 Pazartesi 14:56
A A A

Ereğli Haber- Zonguldak’ın Ereğli ilçesi Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) yaklaşık 30 kadar üyesini Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Endüstri Fuarı’na götürdü. Geziye Zonguldak Valisi Ali Kaban’ın katılacağı öğrenildi. 
Kdz. Ereğli TSO Başkanı Yaşar Tetiker geçtiğimiz aylarda Çin’e yaptıkları iş gezisinin ardından üyelerini bu kez de 7-11 Nisan 2014 tarihleri arasında Almanya’nın Hannover kentinde düzenlenen Endüstri Fuarı gezisine götürdüklerini söyledi. Kdz. Ereğli TSO Binası önünde İstanbul Atatürk Havalimanına hareket öncesi gazetecilere açıklamalarda bulunan TSO Başkanı Yaşar Tetiker bu tür gezilerle işadamı ve sanayicilerin yenilikleri takip etme imkanı bulduğunu söyledi. Tetiker açıklamasında “Sanayici ve tüccar kardeşlerimizle birlikte Hannover ve Sanayi Fuarını ziyarete gidiyoruz. Orada Çin’de olduğu gibi inşallah eğer gördüğümüz teknolojiler içerisinde makine parkını geliştirmek isteyen veya yatırım yapmak isteyen arkadaşlarımıza orada yardımcı olmak. Bizim bütün gayemiz bu. Bundan sonra inşallah daha başka organizasyonlarda buluşuruz, tekrar birlikte oluruz. 30 kişi gidiyoruz bu gün ve 4 gün kalacağız. Sayın Zonguldak Valimiz Ali Kaban’da bizimle beraber olacak. Sağ olsunlar bizim davetimizi kırmayıp gezimize katılacaklar. Ona sizlerinde huzurunda tekrar teşekkür ediyoruz, şükranlarımızı arz ediyoruz. Hep birlikte orada inşallah iyi bir tespit yapmayı Allah nasip eder” dedi.
Kdz. Ereğli TSO binası önünde toplanan yaklaşık 30 kadar işadamı yapılan konuşmanın ardından otobüs ile İstanbul’a hareket etti.

Kaynak : İHA
Bu haber 3942 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler