Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > ERCAN CANDAN'A OPERASYON

ERCAN CANDAN'A OPERASYON

Cumhurbaşkanlığı seçimlerine günler kala AK Parti’de milletvekili adaylık yarışı kızışmaya başladı. AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın 2015 seçimlerinde önünü kesmek isteyen eski bir milletvekilinin medya operasyonu hazırlığı içinde olduğu iddia edildi.

22.Temmuz.2014 Salı 16:03
A A A

Ereğli Haber- Cumhurbaşkanlığı seçimlerine günler kala AK Parti’de milletvekili adaylık yarışı kızışmaya başladı. AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan’ın 2015 seçimlerinde önünü kesmek isteyen eski bir milletvekilinin medya operasyonu hazırlığı içinde olduğu iddia edildi.

Haber merkezimize ulaşan iddialara göre; eski bir milletvekili ilçede yayın yapan iki günlük, bir haftalık gazete ve bir internet sitesi, Cumhurbaşkanlığı seçimleri sonrası AK Parti Zonguldak Milletvekili Prof. Dr. Ercan Candan aleyhinde itibarsızlaştırma ve yıpratmaya yönelik yayın yaparak, 2015 milletvekilliği seçimlerinde aday olmasının önün kesilmesi için hazırlık yaptığı öğrenildi.

Eski bir milletvekili tarafından finanse edilecek olan bu yayın kuruluşlarının özellikle Ereğli Belediyesi, imam hatipler, ailesi ve cemaat üzerinden milletvekili Candan’ı yıpratmayı hedefledikleri de ileri sürüldü. Operasyon için ekonomik bütçe hazırlandığı gelen bilgiler arasında. Operasyona parti içerisinden kimlerin destek vereceği merak edilirken, eski milletvekilinin ilçe kongresini de yönlendirmek için şimdiden çalışma başlattığı öğrenildi.

Kaynak : EREĞLİ HABER
Bu haber 8055 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE

Bu kategorideki diğer haberler