Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > S.M. Mali Müşavir Serkan GÜNAYDIN > SONUNDA MALİYE KAZMAYI VURUYOR !

SONUNDA MALİYE KAZMAYI VURUYOR !

Uzun süredir yapılması beklenen Kdz Ereğli Vergi Dairesi hizmet binası için ihale duyurusu kamu ihale kurumunun resmi internet sitesinde yayınlandı.

27.Ağustos.2014 Çarşamba 16:00
A A A

1999 yılında ülkemizde yaşanan deprem Kdz Ereğli Vergi Dairesi’nin daha önce hizmet verdiği kaymakamlık binasında da hissedilmişti. O günden bu güne hizmet verdiği Bey çayır Japon pazarı üstü adresinde mükelleflere hizmet veren vergi dairesi binanın fiziki şartlarının yetersiz olmasından ötürü vatandaşlarımız tarafından birçok eleştiriye maruz kalmıştır.

Son dönemde kamuda kayılan reformlar kapsamında Gelir İdaresi Başkanlığı ‘ nın vergi bilincinin geliştirilmesi ve mükellef odaklı hizmet anlayışı teoride göze hoş görünse de sahada sahip olunan binaların plansızlığı nedeniyle hizmet kalitesinde aksamaların olduğu açıkça görülmekte.
2012 yılında kamuoyunda haberdar olunan vergi dairesi yeni hizmet binası haberi şüphesiz herkes tarafından memnuniyetle karşılanmıştı. Dileğimiz en kısa sürede ihale aşamasıyla birlikte bir an önce ilçemizin modern bir vergi dairesine sahip olması.

Bu haber 2659 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler