Şu anda web sitemizin eski sürümünü kullanıyorsunuz.

Yeni sürüme geçmek için tıklayınız.

AnaSayfa > Güncel > MÜSİAD YÖNETİMİ DEMİRTAŞ'A GİTTİ

MÜSİAD YÖNETİMİ DEMİRTAŞ'A GİTTİ

MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer yönetimi ile birlikte Ankara Güven Hastanesi'nde açık kalp ameliyatı olan Gökhan Demirtaş'ı ziyaret etti.

21.Aralık.2015 Pazartesi 18:11
A A A

Ereğli Haber- Müstakil Sanayici ve İş Adamları Derneği (MÜSİAD) Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer ve Yönetim Kurulu Üyeleri Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş'a 'Geçmiş olsun' ziyaretinde bulunmak için Ankara'daki Güven Hastanesi'ne gitti. Geçtiğimiz Cumartesi günü sabah saatlerinde açık kalp ameliyatı olan ve 4 damarı açılan Gülüç Belediye Başkanı Gökhan Demirtaş başarılı geçen operasyonun ardından dün yoğun bakımdan normal odaya alındı. Sağlık durumu iyi olan Gökhan Demirtaş'ın 2-3 gün içerisinde taburcu edilebileceği ifade edildi. Doktorları ise heniz Demirtaş2ın ziyaretine izin vermiyor.

Demirtaş'a geçmiş olsuna giden MÜSİAD Kdz. Ereğli Şube Başkanı İbrahim Sezer ve yönetim kurulu üyeleri doktorların ziyarete izin vermemesi nedeniyle Demirtaş'ın yakınları ile görüştü. Gökhan Demirtaş'ın sağlık durumunun iyi olduğu haberini alan MÜSİAD Yönetimi 'geçmiş olsun' dileklerini sunduktan sonra Güven Hastanesi'nden ayrıldı.

 

Bu haber 1922 kez okunmuştur
Yorumlar
YORUM EKLE
Henüz yorum yapılmamış.

Bu kategorideki diğer haberler